10 причин втрати потужності автомобіля при розгоні

Автор: Laura McKinney
Дата Створення: 5 Квітень 2021
Дата Оновлення: 14 Травень 2024
Anonim
Машина не разгоняется и не тянет? 5 основных причин
Відеоролик: Машина не разгоняется и не тянет? 5 основных причин

Зміст

Як і всі механічні типи обладнання у цьому світі, автомобілі також піддаються пошкодженню.

Якщо одна з важливих деталей двигуна вашого автомобіля зношується або пошкоджується, велика ймовірність того, що ваша машина втратить потужність при розгоні.

Мотор вашого автомобіля може не отримувати достатньо пального, або можуть виникнути проблеми з подачею електроенергії до двигуна.

У цій статті ми обговоримо різні причини, через які автомобіль може втратити потужність при розгоні.

Автомобіль може втратити прискорення з різних причин. Ось деякі найпоширеніші причини, через які вона втрачає силу. Цей список відповідає як бензиновим, так і дизельним двигунам.

10 причин втрати потужності автомобіля при розгоні

  1. Засмічений паливний фільтр
  2. Засмічений або брудний повітряний фільтр
  3. Засмічений каталітичний нейтралізатор або фільтр для частинок
  4. Несправність датчика MAF
  5. Несправність датчика кисню
  6. Несправні форсунки палива
  7. Несправний паливний насос
  8. Низька компресія циліндра
  9. Несправний турбокомпресор / витік труби наддуву

Це найпоширеніші типи причин такого типу проблем.


Давайте продовжимо говорити про це більше. Ось набагато детальніший перелік найпоширеніших причин, чому ваша машина втрачає потужність під час розгону.

Засмічений паливний фільтр (як дизельний, так і газовий)

Паливний фільтр несе відповідальність за фільтрування палива до того, як воно потрапить у двигун та камеру згоряння. Якщо паливний фільтр засмічується і паливо не доходить до камери двигуна в потрібній кількості, двигун не буде працювати на своєму оптимальному рівні.

Ви будете відчувати, ніби втрачаєте силу під час прискорення. Отже, коли це трапляється, перше, що вам слід зробити, це перевірити паливний фільтр.

Паливний фільтр розташований у моторному відсіку або біля паливного бака в багажнику вашого автомобіля. Якщо паливний фільтр засмічений, його може замінити механік, який стягуватиме з вас дуже мізерну суму.


Засмічений / брудний повітряний фільтр (як дизельний, так і газовий)

Для нормальної роботи двигуна потрібно чисте повітря. Пил та інші частинки можуть пошкодити камеру згоряння. Тому повітря, яке потрапляє в систему, повинно бути завжди чистим. Для цього повітряний фільтр розміщений безпосередньо перед корпусом дросельної заслінки.

Як тільки дросель відкривається, повітря всмоктується, і воно проходить через спеціальний повітряний фільтр, який очищає повітря від пилу та інших шкідливих частинок. Повітряний фільтр псується через кілька тисяч миль, тому найкраще, якщо його замінюють кожного разу, коли ви їдете на заміну масла.

Засмічений каталітичний перетворювач або фільтр твердих частинок

Вихлоп виводить усі шкідливі та непотрібні гази з двигуна. Чим швидше вихлоп виведе ці гази, тим швидше двигун зможе відновити горіння.


Отже, якщо машина може виводити гази швидше, ніж вона їх виробляє, машина рухається швидко і плавно.

Однак, якщо на шляху є якісь перешкоди, такі як засмічений каталітичний нейтралізатор або засмічений вихлоп, ваш двигун втрачає потужність.

Несправність датчика MAF (газові двигуни)

Датчик масового потоку повітря (MAF) вимірює кількість повітря, яке потрібно машині для прискорення. Отримавши це вимірювання, він надсилає цю інформацію в ЕБУ, який повідомляє про те, що дросель відкривається відповідно.

Якщо MAF несправний і неправильно вимірює потік повітря, ви можете зазнати серйозної втрати потужності. Датчики можуть зношуватися через нагрівання та пил. Регулярне їх очищення може допомогти поліпшити їх функції.

Несправність датчика кисню (газові двигуни)

MAF визначає кількість повітря, що надходить у двигун, а кисневий датчик вимірює кількість газів, що виходять з двигуна. Тому він розташований у випускній трубі. Якщо показники MAF збігаються з показаннями датчика кисню, це означає, що ваш автомобіль у ідеальному робочому стані.

Датчик кисню також впливає на систему впорскування палива, тому його належне функціонування необхідно для безперебійної роботи вашого автомобіля.

Якщо датчик кисневого O2 виходить з ладу, це може спричинити неприємний стан двигуна, що призведе до втрати потужності двигуна при прискоренні.

Несправні паливні форсунки (як дизельні, так і газові)

Паливні форсунки вводять паливо в камеру згоряння. Вони роблять це, надсилаючи паливо під високим тиском, подібно до розпилювача. Їм потрібно розпорошити точну кількість палива в камері, щоб відбулося горіння.

Якщо є навіть невеликий прорахунок, цикл горіння може порушитися, що призведе до втрати потужності, а в гіршому випадку - зламаних кулачків або поршнів.

Паливний насос (газові двигуни)

Паливний насос подає паливо з паливного бака до двигуна. Паливний насос повинен бути достатньо потужним, щоб мати можливість відправляти паливо під високим тиском. Якщо тиск низький, форсунки палива не зможуть розпорошити потрібну кількість палива в камеру згоряння, що призведе до втрати потужності.

Несправний паливний насос не створюватиме проблем на низьких швидкостях, але ви можете зникнути, коли шукаєте швидкого прискорення. Паливні насоси, як правило, мають тривалий термін служби, тому перевірка паливного насоса на вашому автомобілі не повинна бути першою дією.

Зношені свічки запалювання (газові двигуни)

Свічки запалювання є частиною двигуна, що може спричинити проблеми з потужністю двигуна. Вони створюють іскру, яка викликає вибухи всередині камери згоряння. Без них ваша машина навіть не їде.

Якщо ви втрачаєте потужність, погані свічки запалювання можуть бути проблемою в деяких рідкісних випадках. Здебільшого ви помітите зношені свічки запалювання, коли ваша машина не працює належним чином.

Якщо двигун вашого автомобіля звучить не так, як зазвичай, існує ймовірність зношення свічки запалювання та автомобіля працює на один циліндр менше, ніж зазвичай.

Погана компресія циліндра (як дизель, так і газ)

Балони в двигуні повинні бути герметично закриті, щоб вони могли стримувати вибухи, що відбуваються всередині них. Автомобіль працює за цим основним принципом. Якщо ступінь стиснення висока, тоді вся сила вибуху використовується для приводу поршнів. Однак, якщо є витік, швидкість стиснення падає.

Якщо говорити простіше, це означає, що циліндр не може стиснути вибух, а потужність не повністю передається на колеса. Це може призвести безпосередньо до втрати потужності під час прискорення.

Несправний турбокомпресор / витік патрубка наддуву (як для дизеля, так і для бензину)

Якщо ваш автомобіль оснащений турбокомпресором, ваш турбокомпресор, ймовірно, пошкоджений. Турбокомпресор надає двигуну багато додаткових кінських сил, а без нього ваша машина буде відчувати себе як трактор.

Ще більш вірогідним сценарієм є те, що турбонагнітальна труба ослабла, тому турбокомпресор не збільшить тиск турбонаддува. Це призведе до серйозного падіння робочих характеристик двигуна та поломки турбокомпресора.