Замовлення та інформація про стрільбу невеликого блоку Chevy 350

Автор: Laura McKinney
Дата Створення: 4 Квітень 2021
Дата Оновлення: 17 Травень 2024
Anonim
Замовлення та інформація про стрільбу невеликого блоку Chevy 350 - Авторемонт
Замовлення та інформація про стрільбу невеликого блоку Chevy 350 - Авторемонт

Зміст

Внутрішнє згоряння двигуна створює вогонь через свічки запалювання.

Це запалює повітряно-паливну суміш і рухає коленвал. Щоб максимізувати продуктивність двигуна, дизайнери автомобілів створюють послідовність, яка приводить у рух кожен циліндр. Запалювання кожного циліндра двигуна є унікальним для моделей автомобілів.

Послідовність запалювання є критичною для безперебійної роботи двигуна. У типовому 4-циліндровому двигуні кращою послідовністю є 1-3-4-2. Більшість сучасних автомобілів використовують свій електричний блок управління (ЕБУ) для управління послідовністю запалювання, тоді як у старих бензинових двигунах розподільник визначає розташування свічок запалювання.

Більшість двигунів обертаються за годинниковою стрілкою. Однак деякі двигуни можуть обертатися проти годинникової стрілки через механічні конфігурації.

Chevrolet 350 Маленький блок Розпалювання

Якщо це заводський розподільний вал, то очікуйте порядку 1-8-4-3-6-5-7-2, але якщо у вас є 4/7 змінний розподільний вал, то очікуйте порядку 1-8- 7-3-6-5-4-2

Якщо ви замінили розподільні вали на іншу послідовність запалювання, ваші кабелі запалювання також будуть модифіковані.


Як підраховують циліндри з номерами циліндрів?

Цифри починаються спереду і продовжуються назад. У передній частині двигуна ви бачите шківи, ​​генератор змінного струму та водяний насос. Деякі V-двигуни можуть бути пронумеровані в ряди, тому у вас перший ряд з 1-2-3-4, а потім наступний ряд, спереду, з 5-6-7-8.

З іншими ви б їх нумерували, як нумерували чотирициліндровий рядний двигун, де у вас 1-3-5-7 і 2-4-6-8. Нумерація циліндрів може ускладнитися тим, що виробники можуть використовувати іншу нумерацію для окремих двигунів. Бажано шукати правильну послідовність в керівництві виробника.

Різні типи стрілецьких наказів

Причина, по якій виробники мають послідовність випалу, полягає у зменшенні крутильних вібрацій, одночасно забезпечуючи безпечне викид відпрацьованих газів. При послідовності між циліндрами є незначні перешкоди, що сприяє відновленню колектора. Домовленість складна з меншою кількістю циліндрів.


Важливо відокремити вихідні балони, щоб протитиск не сприяв виходу відпрацьованих газів.

Найпростіший двигун - це одноциліндровий механізм. При такому розташуванні ви будете відчувати удар енергії кожні 720 градусів. Поршень має головку і з'єднаний з колінчатим валом за допомогою шатуна. Стрижень обертається коливальним рухом.

Два удари

Якщо збільшити циліндри до двотактного двигуна, ви отримаєте імпульси потужності 720 градусів / 2 або обертання колінчастого вала на 360 градусів. У цьому випадку, коли один поршень знаходиться в такті стиснення і чекає свого робочого ходу, інший поршень знаходиться в такті вихлопу і збирається вступити в такт впуску.

По горизонталі

У горизонтально зустрічних обертових двигунів імпульси потужності виникають при кожному обертанні колінчастого вала на 360 градусів. Це означає, що під час обертів кривошипні валки виходять з ладу на 180 градусів. У горизонтально протилежних двигунах шатун і поршень розташовані навпроти один одного. Цей тип двигуна часто зустрічається в невеликих двигунах.


Двигун з іншою послідовністю запалювання є радіальним. У цьому випадку порядок стрільби зосереджений на колі. Якщо у вас 7 циліндрів, ви можете знайти послідовність запалювання 1-3-5-7-2-4-6.

Якщо порядок стрільби рівний, кут між окремими стрільбами однаковий. Якщо у вас чотиритактний двигун, ви можете отримати інтервал запалювання, розділивши кількість циліндрів на 720 градусів. При непарному порядку стрільби не всі кути однакові. Ви можете мати один із кутом 90 градусів, тоді як інший має інтервал займання 150 градусів.

Залежно від конструкції колінчастого валу, ви виявите, що машини з рівним порядком стрільби будуть звучати плавно, тоді як машини з нерівномірним порядком стрільби звучать горло.

Зворотні вогні

Проблеми з системою запалювання призведуть до осічки автомобіля. Осічка трапляється або у впускному, або у випускному клапанах, а не в камері згоряння. Незгоріле паливо є основною причиною прострілу, і може чутись сильний шум або полум’я за межами вихлопу. На автомобілях із укороченими вихлопними трубами видно полум’я.

Причини зворотного випалу різняться і включають непропорційну кількість повітря, що надходить у систему згоряння разом із недостатньою кількістю палива. Результат полягає в тому, що суміш не займається і виникає осічка. Ця незгоріла суміш проходить через вихлопну систему, де знову запалюється завдяки гарячим компонентам. Якщо у вас також є велике співвідношення повітря-паливо, ви також помилитеся.

Свічки запалювання запалюють повітряно-паливну суміш через систему хронометражу.

Якщо це занадто рано, суміш надходить у впускні клапани перед запалюванням. Це призводить до займання, яке проходить через карбюратор і може спричинити сильні пожежі.

Неправильна синхронізація процесу займання призводить до неправильного запалювання. Оскільки існує затримка, ви відчуєте сильні вибухи. Якщо електропроводку виконано неправильно, у вас будуть проблеми з терміном запалювання. Хороша ідея перевірити паливний насос та повітряні фільтри на засмічення. Несправний каталітичний нейтралізатор може спричинити перекручування.

Висновок

Усередині двигуна внутрішнього згоряння є свічки запалювання в кожному циліндрі. Це створює іскру, яка запалює повітряно-паливну суміш, дозволяючи колінчастому валу рухатися. Для підвищення ефективності двигуна та зменшення вібрацій виробники автомобільних двигунів мають послідовність запалювання іскри. У сучасних двигунах послідовність запалювання контролюється ЕБУ. Порядок стрільби починається з першого циліндра в передньому кінці машини. Це циліндр з цифрою 1.

У більшості чотирициліндрових двигунів нумерація становить 1-3-4-2, тоді як у малогабаритному двигуні Chevy 350 порядок стрільби становить 1-8-4-3-6-5-7-2. Якщо час запалювання неправильний, трапиться неправильне запалювання. У цьому випадку в камеру згоряння може потрапити більше повітря, ніж палива. Це призводить до незгорілого палива, яке потрапляє до вихлопного колектора, де воно займається і викликає сильний тріск або пожежу.