6 найгірших брендів шин, яких слід уникати придбання в 2021 році

Автор: Laura McKinney
Дата Створення: 4 Квітень 2021
Дата Оновлення: 14 Травень 2024
Anonim
Honda чудово поєднала автоматичну та механічну коробки передач. Субтитри!
Відеоролик: Honda чудово поєднала автоматичну та механічну коробки передач. Субтитри!

Зміст

Шини - як ноги вашої кішки. Вони повинні підтримувати всю конструкцію транспортного засобу та допомагати автомобілю зчепити дорогу.

Якщо у вас неякісні шини, ваш транспортний засіб може втратити керованість, і ви відчуєте багато дорожнього шуму. До того ж ви повинні купувати нові шини кожні кілька тисяч миль, оскільки старі швидше зношуватимуться.

Існують сотні марок виробників шин, але не кожна марка робить хороші шини. Деякі шини дешеві, але їх низька ціна часто означає, що вони не надійні.

Єдине, що між дорогою та автомобілем - це шини. Тому розумно інвестувати в гарну пару шин для власної безпеки та безпеки своєї родини.

Ось чому важливо не вводити в оману кричущі пропозиції шин та привабливі ціни. Інвестуйте лише у відомих виробників.

6 найгірших брендів шин, яких слід уникати придбання

  1. Чаоян
  2. Гудрайд
  3. Вестлейк
  4. Шини AKS
  5. Теллурид
  6. Компас Шини

На вибір є тисячі різних марок шин. Деяких слід уникати будь-якою ціною.


БагатоКитайські виробники розробляють багато торгових марок для майже однакових шин. Одним з найбільших виробників з Китаю є Ханчжоуська компанія Zhongce Rubber. Вони продають багато дешевших шин без належних перевірок безпеки та випробувань перед тим, як покинути завод.

Дешеві китайські шини

Китай щороку експортує до світу 65 мільйонів шин. Тому більшість дешевих шин, які ви знайдете на ринках, будуть китайського виробництва, що в цілому є найгіршим.

Без належних перевірок безпеки та поганих матеріалів перед виходом із заводу він уже готовий до катастрофи.

Погляньте на них, і ви не зможете відрізнити їх від більш дорогих фірмових шин, виготовлених Michelin або Dunlop. Але в цьому річ. Ці шини добре виглядають для нетренованого ока, але вони погані за якістю, безпекою чи довговічністю.

Однак є кілька надійних китайських виробників шин. Але більшість не працює добре.

Чому не варто купувати дешеві шини

Якщо ви думаєте, що вам слід заощадити гроші, купуючи дешеві шини або продовжуючи їздити на старих шинах, вам слід розглянути деякі речі.


1. Безпека

Найбільше занепокоєння дешевих шин - це безпека. Що станеться, якщо ваша шина просто вибухнемаленьким цвяхом у шині під час їзди зі швидкістю 75 миль / год? Це може спричинити серйозну аварію, і нічого, що ви не хочете, не сталося, хоча це набагато частіше з дешевими шинами, ніж з більш якісними.

2. Більший гальмівний шлях

Гальмівна відстань та зчеплення між хорошими та поганими шинами сильно відрізняються, що може бути різницею між життям та смертю. Це те, що ви дійсно повинні врахувати, перш ніж купувати дешеві шини.

3. Довговічність

Ще одним аспектом, на який слід звернути увагу, є якість та довговічність. Дешевші шини, швидше за все, матимуть значно менший термін служби. Якщо ви купуєте дешеві шини, ви повинні їх частіше замінювати, і ви можете не заощадити стільки грошей, скільки думаєте. Дешеві шини також мають слабшу боковину, що може легко призвести до заміни шиничерез пошкодження бокових стін.

4. Навколишнє середовище

Дешевші шини часто шкідливі для навколишнього середовища. Це стосується як виробничого середовища, так і дорожнього середовища. Шини, які швидше зношуються, випускають у повітря більше частинок, що врешті-решт зруйнує навколишнє середовище.


Які шини замість цього купувати?

Тепер, коли ви знаєте, які марки найгірші на ринку, ви, мабуть, також хочете знати, які марки краще купувати замість цього? Зазвичай ми рекомендуємо купувати шини відомих брендів, які часто виготовляються в США чи Японії.

Ось список найкращих марок шин, які ми рекомендуємо купувати замість них:

  • Мішлен
  • Хороший рік
  • Континентальний
  • Б. Ф. Гудріч
  • Бриджстоун
  • Купер
  • Нокіан
  • Піреллі
  • Тойо
  • Йокогама